Bądź na tak! Podejmij życiowe wyzwanie i dołącz do wielkiej rodziny ITAKI, lidera polskiej turystyki. Jesteśmy na rynku od 30 lat, gwarantujemy stabilną pracę w polskiej firmie o międzynarodowej renomie. Poznaj z nami podróże od podszewki i przekonaj się, że I…ITAKI świat jest piękny. Czekamy na Ciebie.
Marzysz o odkrywaniu i poznawaniu nowych miejsc? Chcesz rozwijać swoje umiejętności w obsłudze Klienta? Zależy Ci na pracy zespołowej, a jednocześnie chcesz realizować swoje aspiracje? Jeśli tak, to stanowisko Prezenter Oferty Turystycznej jest właśnie dla Ciebie. Będziesz miał możliwość obsługi klienta z wykorzystaniem pionierskich w branży turystycznej rozwiązań technologicznych, a dzięki nowościom w naszej ofercie okazję do poszerzania swoich horyzontów.
- doświadczenie w zakresie obsługi klienta i sprzedaży ofert turystycznych
- wysoka motywacja i chęć spełniania podróżniczych marzeń Klientów
- znajomość oferty ITAKI i doświadczenie w jej sprzedaży będzie dodatkowym atutem
- praca, która pozwoli połączyć pasję podróżniczą ze zdobywaniem nowej wiedzy
- kompleksowe szkolenie i wdrożenie w nowe zadania
- nowoczesne systemy i aplikacje usprawniające obsługę Klienta
- liczne szkolenia z zakresu technik sprzedaży oraz oferty produktowej
- programy motywacyjne i wewnętrzne konkursy
- współpraca w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo z możliwością przedłużenia
- atrakcyjny system wynagrodzenia
- firmowe wyjazdy zagraniczne
- dofinansowanie do wczasów zagranicznych Pracownika i jego najbliższych
- ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie
Poznaj
Nowa Itaka Sp. z o.o.
ITAKA powstała w 1989 r. w Opolu i od 2012 roku jest biurem podróży nr 1 w Polsce. W tym czasie wysłaliśmy na wakacje niemal 8 milionów Klientów. Od początku towarzyszyła nam pasja do podróżowania i pokazywania świata innym. Jako pierwsi odkrywaliśmy kraje, których nigdy wcześniej nie proponowali polscy touroperatorzy. Otworzyliśmy ponad 170 salonów firmowych. Kupiliśmy Čedoka – najbardziej rozpoznawalne biuro turystyczne w Czechach. W kilku krajach założyliśmy własne biura incomingowe, po to by dbać o wysoką jakość obsługi na każdym etapie Twojej podróży.