Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Project Manager – projekt zmiany siedziby

mBank S.A.

Warszawa

6 dni temu

Od nas dostaniesz:
  • Zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Bibliotekę Legimi
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Gotowy na nowe wrażenia?

Praca z nami pozwala codziennie

zdobywać nową wiedzę!

Project Manager – projekt zmiany siedziby mLeasing

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: SPE/077/0519

Opis zadania, które chcielibyśmy oddać w Twoje ręce:

  • Opracowanie harmonogramu i „kroków milowych” w procesie zmiany siedziby mLeasing
  • Stała komunikacja i współpraca z zespołem odpowiedzialnym za projekt nowej siedziby dla Grupy mBanku
  • Zapewnienie bezpieczeństwa fizycznego i technicznego związanego z procesem przeprowadzki
  • Współpraca z komórkami organizacyjnymi mLeasing (zwłaszcza z obszarem IT, prawnym, finansowym i administracją)
  • Bieżące raportowanie do Zarządu mLeasing
  • Wypracowanie optymalnych warunków wyjścia z obecnej umowy najmu
  • Koordynacja i monitorowanie wykonania poszczególnych etapów projektu

Kompetencje i doświadczenie, które będą Ci potrzebne podczas współpracy z Nami:

  • Doświadczenie na stanowisku odpowiedzialnym za procesy zmiany siedziby firmy
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Znajomość i doświadczenie praktyczne w obszarze zarządzania nieruchomościami
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego
  • Nastawienie na współpracę oraz efektywną realizację celu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, w złożonym środowisku biznesowym
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji oraz spotkań biznesowych

Poznaj

mBank S.A.

mBank od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Byliśmy pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznaczamy kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 1992 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Stworzyliśmy najbardziej innowacyjną na świecie platformę bankowości elektronicznej, docenioną prestiżowymi, międzynarodowymi nagrodami. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce. Dowiedz się więcej: https://www.mBank.pl/kariera

Poznaj stanowisko: Administrator Nieruchomości

Administrator nieruchomości, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za sprawowanie bieżącego nadzoru nad obiektem, lub grupą obiektów o określonym charakterze; kamienicą, osiedlem mieszkaniowym, ośrodkiem rekreacyjnym, budynkiem o zastosowaniu przemysłowym lub halą produkcyjną czy magazynem. W zależności od rodzaju obiektów podległych osobie obsadzonej na tym stanowisku, jej codzienne obowiązki będą ...
Administrator Nieruchomości Praca Administrator Nieruchomości

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (774)
Wałbrzych (63)
Legnica (103)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (285)
Toruń (184)
Lubelskie:
Lublin (245)
Chełm (50)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (788)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (76)
Mazowieckie:
Warszawa (2214)
Radom (184)
Płock (67)
Opolskie:
Opole (239)
Nysa (83)