Project Manager

Devire

Warszawa

16 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warszawa

Nr ref.: PL39303

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Project Manager

Dla naszego Klienta - międzynarodowej Firmy, będącej liderem rynku finansowego i kredytowego - poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na stanowisko Project Manager.

Będziesz częścią Zespołu PMO, który realizuje i zarządza projektami strategicznymi o średnim i dużym ryzyku oraz zakresie. Do Twoich zadań należeć będzie opracowywanie zakresu i celów projektu, koordynacja wewnętrznych zasobów oraz zewnętrznych dostawców na potrzeby projektowe, kierowanie międzyfunkcyjnymi zespołami, a także opracowywanie szczegółowego planu projektu wraz z zarządzanim ryzykiem w celu jego minimalizacji. W ramach pracy Zespołu będziesz dbać o utrzymanie dobrych relacji z zewnętrznymi dostawcami, kreowanie kultury project managementu, a także wcielisz się w rolę ambasadora PMO wewnątrz organizacji.

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę u boku najlepszych specjalistów w świetnej atmosferze
  • Kontrakt B2B za pośrednictwem Devire
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
  • Dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych Firmy.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako Project Manager
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Umiejętności analityczne oraz komunikacyjne przy prowadzonych projektach IT (mile widziane doświadczenie w branży finansowej)
  • Znajomość metodyki prowadzenia projektów w stopniu zaawansowanym – potwierdzona certyfikatem (PMI/PMP lub/i Prince2 Practitioner)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.
Project manager, tłumaczony po prostu jako kierownik projektu, jest osobą odpowiedzialną za nadzorowanie i koordynowanie działań osób zaangażowanych w realizację danego projektu – mowa tu głównie o przedsięwzięciach informatycznych. Kierownik opracowuje harmonogram prac, strategię działań w ramach danego projektu, organizuje też formalne warunki dla jego realizacji – sporządza niezbędną dokumentację, raportuje ...
Praca Project Manager / Kierownik Projektu