Projektant AKPiA / Inżynier ds. uruchomień

ControlTec Sp. z o.o.

Wrocław

22 godz. temu

Firma ControlTec, wiodący integrator z obszaru automatyki przemysłowej, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: DE2/Projektant
Opis stanowiska:
  • Projektowanie systemów kontrolno-pomiarowych maszyn do przemysłu energetycznego
  • Dobór urządzeń pomiarowych
  • Pełnienie nadzorów autorskich realizowanych projektów oraz udział w uruchomieniach
  • Prowadzenie uzgodnień technicznych dla potrzeb wykonywanych projektów
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: automatyka, elektryka, energetyka
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów delegacyjnych, również za granicę
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Biegła obsługa komputera, środowisko Office, AutoCad
Mile widziane:
  • 2-letnie doświadczenie w projektowaniu z zakresu elektryki i AKPiA
  • Znajomość procesów technologicznych
  • Doświadczenie w projektowaniu w środowisku E-Plan P8, WS-CAD itp.
  • Znajomość programów typu RELUX, DIALUX, SIMARIS, itp.
Oferujemy:
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, w gronie specjalistów
  • Szerokie spektrum możliwości rozwoju poprzez nabywanie praktycznego doświadczenia obiektowego
  • Realny wpływ na kreowania własnej ścieżki kariery zawodowej
  • Udział w interesujących projektach
  • Przyjazna kultura pracy
  • Atrakcyjne formy wynagradzania proporcjonalne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe, bony świąteczne)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: www.controltec.pl

Poznaj

Poznaj stanowisko: Projektant
Zadaniem projektanta jest realizowanie zleconego projektu przy użyciu nabytych umiejętności, we współpracy z pozostałymi projektantami, należącymi do zespołu powołanego do współtworzenia danego przedsięwzięcia. Projektant wykonuje samodzielnie cały jego projekt lub jego część - zakres zadań określa kierownik główny projektant, będący głównym zwierzchnikiem podległych sobie projektantów. ...
Praca Projektant