Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Projektant / Architekt Wnętrz

Klient portalu Praca.pl

Warszawa

400 dni temu

Ogłoszenie numer: 2601373, z dnia 2019-08-19

Jesteśmy firmą, która zajmuje się produkcją oraz sprzedażą mebli na indywidualne zamówienia.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • projektowanie mebli na indywidualne zamówienie połączone z obsługą Klienta w Studiu Kuchni

Wymagania

  • znajomość branży meblowej, w szczególności mebli kuchennych
  • ogólna znajomość techniczna budowy mebli
  • biegła znajomość programów graficznych
  • predyspozycje handlowe
  • zaangażowanie w pracy

Oferujemy

  • elastyczny czas pracy
  • motywacyjne wynagrodzenie
  • samodzielne stanowisko
  • praca z młodym zespole
  • umowa o pracę
  • praca w centrum miasta

Wynagrodzenie

Od 4000 PLN

Poznaj stanowisko: Architekt Wnętrz
Architekt wnętrz jest to osoba, która odpowiada za opracowanie projektu plastycznego rozmaitych wnętrz, np. hotele, firmy, kina, banki, restauracje, domy lub mieszkania oraz nadzoruje ich wykonanie. Poza tym może też projektować formy małej architektury (np. place zabaw) czy znaki informacji wizualnej oraz projektować przestrzenie wystawowe, zwłaszcza dla różnych imprez handlowych i promocyjnych – targi. Wnętrza, ...
Praca Architekt Wnętrz