Projektant / Asystent Instalacji Sanitarnych - c.o.

Climatic Sp. z o.o.

Warszawa - Reguły

47 dni temu

Climatic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa w systemie zaprojektuj – wybuduj.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Reguły
Opis stanowiska:
  • wykonywanie dokumentacji technicznych instalacji sanitarnych w szczególności instalacji grzewczych lub/i wentylacyjnych,
  • uzgodnienia z Inwestorem, gestorami sieci,
  • koordynacje międzybranżowe.
Wymagania:
  • dobra znajomość zagadnień z zakresu instalacji sanitarnych,
  • znajomość programów wspomagających projektowanie (mile widziane znajomość Revit 3d),
  • umiejętności rozwiązywania problemów technicznych,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum rok,
  • komunikatywności i odpowiedzialności.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę (okres próbny z możliwością przedłużenia),
  • możliwość rozwoju.
W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Poznaj

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.

Firma Climatic Sp. z o.o., która jako generalny wykonawca jest liderem na rynku budownictwa służby zdrowia

Poznaj stanowisko: Asystent Projektanta
Asystent Projektanta to osoba, która odpowiada za nadzorowanie i weryfikację części projektowej kontraktu firmy, np. w branży budowlanej: projekt dróg, mostów, ścieżek rowerowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: udział w zbieraniu wytycznych do projektowania, opracowywanie projektów wykonawczych pod nadzorem projektanta, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem ...
Praca Asystent Projektanta