Projektant / Asystent Projektanta –Instalacje elektryczne / teletechniczne

Climatic Sp. z o.o.

Warszawa - Reguły

26 dni temu

Climatic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa w systemie zaprojektuj – wybuduj.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Reguły
Opis stanowiska:
  • Praca przy projektach koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych budynków o konstrukcji modułowej w systemie ”Zaprojektuj i zbuduj”,
  • Współudział w tworzeniu dokumentacji 2d,
  • Wykonywanie obliczeń do projektów,
    Koordynacja międzybranżowa projektów z innymi działami projektowymi oraz działem produkcyjnym naszej firmy.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub ostatni rok studiów: Elektrotechnika, Automatyka, lub pokrewne,
  • Znajomość programu AUTOCAD 2D, Dialux, Word, Excel,
  • Doskonała organizacja pracy, systematyczność, dokładność, rzetelność, sumienność oraz umiejętność ustalania priorytetów,
  • Znajomość budowy instalacji: SSWIN, CCTV, LAN, przyzywowej, KD, SSP, TV,
  • Mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania instalacji elektrycznych,
  • Mile widziana znajomość programu Revit 3d, Norma Pro,
  • Mile widziana znajomość zagadnień budownictwa modułowego.
Oferujemy:
  • Rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.
W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Poznaj

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.

Firma Climatic Sp. z o.o., która jako generalny wykonawca jest liderem na rynku budownictwa służby zdrowia

Poznaj stanowisko: Projektant
Zadaniem projektanta jest realizowanie zleconego projektu przy użyciu nabytych umiejętności, we współpracy z pozostałymi projektantami, należącymi do zespołu powołanego do współtworzenia danego przedsięwzięcia. Projektant wykonuje samodzielnie cały jego projekt lub jego część - zakres zadań określa kierownik główny projektant, będący głównym zwierzchnikiem podległych sobie projektantów. ...
Praca Projektant