Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Projektant / Asystent projektanta konstrukcji

Biuro Usług Projektowych TEK-projekt

Wrocław

20 dni temu

Ogłoszenie numer: 2351730, z dnia 2019-04-29

Jesteśmy biurem konstrukcyjnym z 20-letnim doświadczeniem w projektowaniu wszelkich konstrukcji budowlanych. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę rozwiązującą powierzone zadania przy założeniu poszukiwania optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych

Mamy bogate doświadczenie w zakresie optymalizacji konstrukcji budowlanych.

  Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Projektowanie zaawansowanych technicznie konstrukcji budowlanych
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej
  • Sporządzanie obliczeń statycznych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek: Budownictwo (preferowana specjalność: Konstrukcje Budowlane)
  • Doświadczenie w pracy w środowisku BIM mile widziane (Autodesk Revit, Navisworks)
  • Biegła znajomość programu AutoCAD
  • Umiejętność wydajnego planowania własnego czasu pracy
  • Kreatywność, komunikatywność, dokładność
  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość programów Allplan, Solidworks, Scia Engineer, Robot Structural Analysis będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę na pełen etat w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie
  • Pracę w zespole doświadczonych projektantów
  • Udział w ciekawych projektach z kraju i ze świata
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania

Poznaj

Jesteśmy biurem konstrukcyjnym z dwudziestoletnim doświadczeniem w projektowaniu wszelkich konstrukcji budowlanych. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę rozwiązującą powierzone zadania przy założeniu poszukiwania optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych. Mamy bogate doświadczenie w zakresie optymalizacji konstrukcji budowlanych.

Poznaj stanowisko: Asystent Projektanta

Asystent Projektanta to osoba, która odpowiada za nadzorowanie i weryfikację części projektowej kontraktu firmy, np. w branży budowlanej: projekt dróg, mostów, ścieżek rowerowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: udział w zbieraniu wytycznych do projektowania, opracowywanie projektów wykonawczych pod nadzorem projektanta, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem ...
Asystent Projektanta Praca Asystent Projektanta

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (655)
Wałbrzych (65)
Legnica (95)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (237)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (241)
Chełm (46)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (844)
Tarnów (104)
Nowy Sącz (90)
Mazowieckie:
Warszawa (2051)
Radom (172)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (232)
Nysa (82)