Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Projektant Automatyki (AKPiA)

Globetek Sp. z o.o.

Gliwice

831 dni temu

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek dla swojego Klienta, firmy specjalizującej się w projektowaniu, montażu i uruchomianiach z zakresu elektroenergetyki poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie dokumentacji AKPiA części obiektowej
  • Tworzenie schematów elektrycznych, schematów hook-up, rysunków szaf
  • Dobór aparatury pomiarowej
  • Nadzór autorski na obiekcie
  • Projektowanie szaf AKPiA i zasilania AKPiA
  • Wykonywanie dokumentacji w zakresie systemu
  • Projektowanie Szaf DCS i PLC

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie projektowania AKPiA
  • Umiejętności projektowania szaf DCS i PLC
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość praktycznych zagadnień związanych z automatyką i elektryką przemysłową
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Wysoki poziom zaangażowania w wykonywaną pracę

Pracodawca zapewnia:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
  • Udział w ciekawych projektach na elektrowniach, stacjach energetycznych i obiektach przemysłowych.

Poznaj stanowisko: Automatyk

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Automatyk Praca Automatyk

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (690)
Wałbrzych (45)
Legnica (57)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (100)
Lubelskie:
Lublin (112)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (804)
Tarnów (39)
Nowy Sącz (36)
Mazowieckie:
Warszawa (1825)
Radom (73)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (117)
Nysa (21)