Zobacz więcej ofert pracy

Projektant - Hydrotechnik

NES Global Talent
Warszawa
praca stacjonarna
1485 dni temu

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego Klienta, firmy projektowo-wykonawczej, poszukujemy obecnie:

Miejsce pracy: Warszawa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Projektowanie budowli wodnych (np. jazów, zbiorników, przepustów, zastawek, elektrowni wodnych)
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej w pełnym zakresie branży hydrotechnicznej
  • Udział w naradach koordynacyjnych (np. z inwestorami, wykonawcami)
  • Uzgodnienia z inwestorami, z urzędami (np. z gminami, z Wodami Polskimi)
  • Wizje lokalne, Inwentaryzacje
  • Załatwianie spraw urzędowych (np. składanie wniosków o pozwolenie na budowę, pozwolenie wodnoprawne, decyzje lokalizacyjne)
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Uprawnienia do projektowania w specjalności inżynieryjnej hydrotechnicznej bez ograniczeń (wymagane)
  • Mile widziane posiadanie uprawnienia wykonawcze
  • Doświadczenie w projektowaniu sieci i instalacji elektroenergetycznych niskiego i średniego napięcia, z elementami automatyki
  • Min. 5 lat praktyki zawodowej na podobnych stanowisku
  • Doświadczenie w posługiwaniu się normami i przepisami prawa
  • Biegła znajomość programu AutoCAD
  • Znajomość pakietu MS Office: Word, Excel (obliczenia, zestawienia)
  • Języki angielski w stopniu komunikatywnym
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia BIM
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju nowego oddziału firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet zdrowotny oraz pakiet sportowy

Poznaj

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja