Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Projektant Instalacji Elektrycznych i Teletechnicznych

ARINEA Sp. z o.o.

Kalisz

7 godz. temu

Ogłoszenie numer: 2516001, z dnia 2019-06-17

ARINEA to firma łącząca ludzi kochających wyzwania i ceniących ponad wszystko rodziną atmosferę w firmie. Firma zajmuje się projektowaniem i instalacją instalacji elektrycznych i systemów zabezpieczenia technicznego.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Kalisz

Opis stanowiska

  • Samodzielne projektowanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych
  • Wycena projektów oraz tworzenie ofert
  • Opracowywanie zestawień materiałów i urządzeń oferowanych,
  • Zapewnienie zgodności projektów z normami, specyfikacjami i wymaganiami kontraktowymi,
  • Współpraca z projektantami innych branż,
  • Prowadzenie uzgodnień technicznych z klientami i wykonawcami,
  • Wykonywanie obliczeń i symulacji w zakresie projektowania,
  • Udział na spotkaniach branżowych,
  • Bieżące raportowanie w zakresie prowadzonych projektów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - wydział elektryczny,
  • Posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • Doświadczenie w samodzielnym projektowaniu instalacji elektrycznych i teletechnicznych minimum 1 rok po uzyskaniu uprawnień,
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania AutoCAD oraz MS Office,
  • Znajomość przepisów i norm z zakresu projektowania instalacji elektrycznych,
  • Umiejętność kosztorysowania i znajomość programu NORMA.
  • Mile widziane:
  • Umiejętność przygotowywania ofert dla potrzeb postępowania przetargowego zgodnie z UPZP,
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie, terminowość.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji,
  • Ciekawą i motywującą pracę w rozwijającym się zespole,
  • Praca w nowoczesnej firmie zajmującej się elektromobilnością
  • Okazję do wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
  • Zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Motywacyjny system wynagradzania,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Projektant Sieci Teleinformatycznych

Projektant sieci teleinformatycznych to osoba, której praca polega na: projektowaniu i wdrażania kompleksowych rozwiązań w zakresie sieci i systemów teleinformatycznych, a w szczególności konfigurowaniu, eksploatacji oraz zabezpieczaniu ruterów i urządzeń przełączających, zarządzaniu sieciami teleinformatycznymi (inżynieria ruchu, systemy zarządzania sieciami rozległymi), wdrażaniu oraz integrowaniu ...
Projektant Sieci Teleinformatycznych Praca Projektant Sieci Teleinformatycznych

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest ARINEA Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (770)
Wałbrzych (62)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (281)
Toruń (176)
Lubelskie:
Lublin (247)
Chełm (50)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (817)
Tarnów (82)
Nowy Sącz (75)
Mazowieckie:
Warszawa (2222)
Radom (184)
Płock (65)
Opolskie:
Opole (242)
Nysa (82)