Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Projektant Instalacji HVAC (Instalacje Chłodnicze i Wentylacyjne)

Probon Serwis

Tarczyn

1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 2624683, z dnia 2019-08-23

Miejsce pracy: mazowieckie / Tarczyn

Opis stanowiska

  • Wykonywanie projektów branży sanitarnej z zakresu: chłodnictwa(układy glikolowe, woda lodowa, instalacje czynników chłodniczych) i wentylacji
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów technicznych klienta na każdym etapie realizacji projektów
  • Przygotowanie i analiza techniczna dokumentacji oraz specyfikacji materiałowej

Wymagania

  • Ukończone studia techniczne wyższe w zakresie instalacji sanitarnych
  • Znajomość oprogramowania branżowego: AutoCAD
  • Doświadczenie zawodowe - 3lata (projektant) / asystent projektanta w trakcie studiów
  • Samodzielność
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • Elastyczność i umiejętność pracy w zespole
  • Samodyscyplina
  • Kreatywność

Oferujemy

  • w codziennej pracy pełen pakiet narzędzi podstawowych i specjalistycznych (telefon, komputer wraz z oprogramowaniem)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży chłodnictwa przemysłowego
  • realną możliwość rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego
  • przyjazną atmosferę w pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia: 4000,00-6000,00 PLN netto, w zależności od stopnia samodzielnosci

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PROBON.PL Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Tarczynie przy ul. Pogodnej 17 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest PROBON.PL Sp. z o.o. Sp.k.. z siedzibą w Tarczynie przy ul.
Pogodnej 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj stanowisko: Projektant

Zadaniem projektanta jest realizowanie zleconego projektu przy użyciu nabytych umiejętności, we współpracy z pozostałymi projektantami, należącymi do zespołu powołanego do współtworzenia danego przedsięwzięcia. Projektant wykonuje samodzielnie cały jego projekt lub jego część - zakres zadań określa kierownik główny projektant, będący głównym zwierzchnikiem podległych sobie projektantów. ...
Projektant Praca Projektant

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Probon Serwis.