Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Projektant - Konstruktor

HYDAC Sp. z o.o.

Wrocław

97 dni temu

HYDAC lider na rynku hydrauliki siłowej, w związku z intensywnym rozwojem firmy w Polsce oraz w Europie Wschodniej przyjmie osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:
  • ciekawą i atrakcyjną pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji rynkowej
  • możliwość samorealizacji i rozwoju
  • szkolenia i wsparcie techniczne
  • samodzielność i odpowiedzialność przy realizacji zadań
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Zadania:
  • projektowanie i konstruowanie układów i systemów hydraulicznych lub smarnych w programach SOLID WORKS oraz Auto CAD
  • odpowiedzialność za przygotowywany projekt
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość zagadnień hydrauliki siłowej lub układów smarnych
  • znajomość programu SolidWorks oraz AutoCad
  • znajomość MS Office, mile widziana znajomość SAP
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie
    i piśmie, mile widziany język rosyjski
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność pracy w grupie
  • doświadczenie w kontaktach z klientami
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • zdolność do samodzielnego prowadzenia projektów
  • zaangażowanie, dyspozycyjność, systematyczność i dyscyplina
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Poznaj stanowisko: Projektant

Zadaniem projektanta jest realizowanie zleconego projektu przy użyciu nabytych umiejętności, we współpracy z pozostałymi projektantami, należącymi do zespołu powołanego do współtworzenia danego przedsięwzięcia. Projektant wykonuje samodzielnie cały jego projekt lub jego część - zakres zadań określa kierownik główny projektant, będący głównym zwierzchnikiem podległych sobie projektantów. ...
Projektant Praca Projektant

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (784)
Wałbrzych (56)
Legnica (120)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (207)
Toruń (111)
Lubelskie:
Lublin (247)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (955)
Tarnów (60)
Nowy Sącz (47)
Mazowieckie:
Warszawa (2210)
Radom (182)
Płock (54)
Opolskie:
Opole (185)
Nysa (60)