Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przedstawiciel Handlowy / Doradca Klienta / Doradca Techniczny Klienta

MIROX Spółka z o.o.

Poznań i okolice

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 2690338, z dnia 2019-10-11

Mirox Spółka z o.o. wiodący producent stolarki pcv i aluminium w Wielkopolsce w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań i okolice

Opis stanowiska

Zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • przygotowanie i kalkulacja ofert
  • negocjowanie i zawieranie umów handlowych

Wymagania

  • komunikatywność
  • gotowość do pracy mobilnej w terenie, prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi komputera
  • wskazane doświadczenie w branży okiennej

Oferujemy

  • ciekawa i stabilna praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • praca w miłej atmosferze
  • cykl szkoleń wdrażających
  • atrakcyjne wynagrodzenie w systemie motywacyjnym
  • niezbędne narzędzia do wykonywania powyższych zadań (samochód, laptop, telefon)
  • możliwość rozwoju zawodowego
Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy