Przedstawiciel Handlowy ds. Cukierni i Piekarni

Horyzont Doradztwo Personalne

Bytom

90 dni temu

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży spożywczej poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Bytom
Nr Ref.: nr ref. 3647/2017/PR

Zadania:
  • budowanie rynku odbiorców detalicznych - lodziarnie, cukiernie, piekarnie,
  • sprzedaż półproduktów do produkcji lodów i ciast,
  • współpraca z klientami firmy w zakresie doradztwa technologicznego – produktowego,
  • raportowanie wyników do przełożonego,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy i profesjonalizm współpracy.
Wymagania:
  • mile widziana znajomość branży piekarni i cukierni z terenu Górnego Śląska,
  • mile widziana podstawowa znajomość technologiczna - cukiernicza lub piekarska,
  • doświadczenie w sprzedaży na stanowisku handlowca - w dowolnej branży,
  • zorientowanie na wynik, operatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • nienaganna aparycja i schludny wygląd,
  • Prawo Jazdy Kat. "B".
Oferujemy:
  • samochód służbowy, telefon i komputer przenośny,
  • elastyczność w wykonywanej pracy - przy realizacji zadań,
  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe adekwatne do wykonywanej pracy i branży,
  • system premiowy dający pełną satysfakcję z osiąganych wyników sprzedażowych.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci. Od września 2016 roku przyjęliśmy nową formę prawną i funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Poznaj stanowisko: Handlowiec

Handlowiec jest specjalistą prowadzącym sprzedaż produktów lub usług firmy. Handlowiec powinien odznaczać się: samodzielnością, dyspozycyjnością, komunikatywnością, zdolnościami negocjacyjnymi, wysoką kulturą osobistą. Mile widziana jest także znajomość języka obcego oraz wykształcenie kierunkowe.WARUNKI PRACYHandlowiec może ...
Handlowiec Praca Handlowiec

Aplikujesz na ogłoszenie