Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel handlowy ds. usług Inkaso / Konwojowanie wartości pieniężnych

Solid Security Sp. z o.o.

Kraków

170 dni temu

Solid Security Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: Kraków
Zadania:
  • realizacja polityki firmy w zakresie obsługi kluczowych kontrahentów, koordynowanie wewnętrznych procesów realizacji umów;
  • współpraca z poszczególnymi komórkami firmy
  • planowanie wyników sprzedażowych oraz ich realizacja poprzez pozyskiwanie nowych kontrahentów na usługi spółki SOLID MCG;
  • przygotowywanie ofert handlowych, zawieranie umów, opieka nad pozyskanymi kontrahentami;
  • negocjowanie warunków handlowych poprzez prowadzenie rozmów i negocjacji na najwyższym poziomie;
  • raportowanie bieżących działań oraz wyników na potrzeby Zarządu.
Wymagania:
  • wysokie zaangażowanie w realizację celów i motywacja do pracy;
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja czasu własnego;
  • własna inicjatywa;
  • łatwość nawiązywania kontaktów, pewność siebie, komunikatywność i swoboda wypowiedzi;
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • własny samochód (gwarantujemy zwrot kosztów paliwa);
  • gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie całego kraju;
  • znajomość branży ochrony, cash processingu oraz rynku ogólnopolskich przedsiębiorstw będzie dodatkowym atutem;
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej będzie ważnym dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu ogólnokrajowym;
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia;
  • możliwość awansu w strukturach firmy;
  • wsparcie w procesie adaptacji na stanowisku oraz pakiet szkoleń produktowych;
  • stałe wynagrodzenie podstawowe + prowizję uzależnioną od wyników;
  • elastyczne formy zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, działalność gospodarcza;
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczenia na życie, karty sportowej.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy