Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel handlowy

Lafarge

Kraków

1 dzień temu

Praca w Lafarge to...

  • Bezpieczeństwo
  • Innowacje
  • Ludzie
  • Odpowiedzialny biznes
  • Rozwój

... i nie tylko!

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Segment: Sprzedaż

Twoje zadania:
  • Planowanie i realizacja sprzedaży wiązanej w zakresie betonu na podległym regionie,
  • Obsługa inwestycji budowlanych na terenie Krakowa w zakresie sprzedaży betonu i specjalnych produktów betonowych,
  • Rozwijanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami, pozyskiwanie nowych kontraktów,
  • Współpraca z kierownikami budów i klientami indywidualnymi,
  • Monitoring podległego rynku (potencjalni klienci, poziom cen, inwestycje, konkurencja),
  • Minimalizacja ryzyka kredytowego oraz kontrola należności odbiorców,
  • Współpraca z działem marketingu celem realizacji strategii firmy.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym, mile widziane w branży budowlanej,
  • Doświadczenie we współpracy z kierownikami budów oraz klientami indywidualnymi,
  • Doświadczenie w pracy przy bezpośredniej obsłudze inwestycji budowlanych,
  • Zorientowanie na wyniki i otwartość na zmiany,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Wysoki poziom kompetencji negocjacyjnych i handlowych,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office,
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych.
Twoje korzyści:
  • Możliwość realizacji interdyscyplinarnych, międzynarodowych projektów i praca w dynamicznym środowisku
  • Rozwój wewnątrz naszej organizacji, także w obszarach odbiegających od Twojej dotychczasowej drogi zawodowej i możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych
  • Umowa o pracę, opieka medyczna Medicover dla Ciebie i całej Twojej Rodziny
  • Katalog szkoleń oraz indywidualnie dopasowany plan rozwoju Twoich kompetencji
  • Serdeczna atmosfera pracy i koleżeńskie relacje w zespole, w którym cenimy oraz wspieramy samodzielność i inicjatywę
  • Praca, dzięki której czujesz, że masz wpływ na świat - wdrażamy innowacyjne pomysły naszych pracowników
  • Niezbędne narzędzia pracy, dopasowane do potrzeb i specyfiki Twojego stanowiska, praca z najnowocześniejszymi technologiami
  • Możliwość angażowania się w działania wspierające społeczności lokalne i zmieniające Twoje najbliższe otoczenie
Twoje miejsce. Twój wpływ. Twoja przyszłość.

Dołącz do nas!

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez LAFARGE CEMENT S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.
Kim jesteśmy:
  • jesteśmy obecni
    w 90 krajach
    świata
  • mamy 2500
    nowoczesnych
    zakładów
  • generujemy
    32,6 mld CHF
    sprzedaży netto
  • nasz zespół to
    115 000 osób
    na całym świecie

Poznaj

Lafarge

Jako światowy lider w produkcji materiałów budowlanych Lafarge wydobywa z naturalnych surowców potencjał niezbędny do kształtowania otaczającej nas rzeczywistości. Stawiając sobie za cel dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, Grupa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, wykonawców, architektów i partnerów biznesowych. W każdym z 68 krajów kultywujemy nasze uniwersalne wartości: troskę o przyrodę, dbałość o pracowników oraz wspieranie społeczności lokalnych.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy

Aplikujesz na ogłoszenie