Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

CORTEN MEDIC TOMASZ SIKORA

Warszawa

90 dni temu

Ogłoszenie numer: 2235649, z dnia 2019-01-21

Corten Medic jest dynamicznie rozwijającym się niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej świadczącym kompleksowe usługi medyczne na najwyższym poziomie.

Corten Medic rozpoczęło swoja działalność w 1993 roku. Działania firmy opierają się na stałym dostosowywaniu się do potrzeb Pacjentów, ciągłej trosce o ich zdrowie, jak również promocję zdrowia wśród Pacjentów i ich rodzin. Aby sprostać tym wymaganiom firma wdraża najnowsze rozwiązania w zakresie diagnostyki i leczenia chorych, unowocześnia bazę sprzętową, usprawnia stosowane technologie medyczne, zaś pracownicy zarówno medyczni jak i pozostały personel dążą do podnoszenia swoich kwalifikacji.

            W związku z rozwojem struktur organizacyjnych firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Sprzedaż usług medycznych
  • Realizację założonego planu sprzedaży,
  • Aktywne poszukiwanie, identyfikowanie i pozyskiwanie Klientów,
  • Nawiązywanie kontaktów z lekarzami,
  • Pozyskiwanie lekarzy do współpracy,
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji,
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji dla Klientów,
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych z Klientami,
  • Organizowanie przetargów i branie udziału w przetargach;
  • Przygotowanie i aktualizacja cennika usług,
  • Przygotowanie i organizacja promocji usług medycznych,
  • Przygotowywanie materiałów informacyjnych na stronę www, materiałów reklamowych;
  • Raportowanie bieżącej pracy do przełożonego zgodnie z przyjętymi zasadami,
  • Reprezentowanie firmy i promowanie jej wizerunku

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży usług medycznych lub pokrewnym

  • Rozwinięte zdolności analityczne

  • Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu oraz nastawienie na poszukiwanie rozwiązań

  • Umiejętność budowania relacji w każdym środowisku biznesowym

  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

  • Dyspozycyjność i doskonała organizacja własnej pracy

  • Silna motywacja w realizacji wytyczonych celów

  • Mile widziana znajomość graficznych programów komputerowych

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • stabilne warunki zatrudnienia w formie umowy o pracę i możliwość rozwoju zawodowego
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Miłą i przyjazną atmosferę

Poznaj

Corten Medic jest dynamicznie rozwijającym się niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej świadczącym kompleksowe usługi medyczne na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem struktur organizacyjnych firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy