Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

Jai Kudo Polska Sp. z o.o.

Warszawa, Piaseczno

24 dni temu

JAI KUDO Polska sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży optycznej, specjalizującą się w sprzedaży soczewek i opraw okularowych.

Miejsce pracy: Warszawa, Piaseczno

Zadania:
  • Opieka nad powierzonymi klientami;
  • Realizacja planu sprzedaży;
  • Dostarczanie towaru;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Wysoki poziom kultury osobistej oraz umiejętności interpersonalne związane z obsługą klienta;
  • Umiejętności handlowe;
  • Komunikatywność, swoboda kontaktów;
  • Przebojowość;
  • Dobra organizacja czasu pracy.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę;
  • Pracę w zespole handlowców, w dynamicznie rozwijającej się i rzetelnej firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Motywacyjny system wynagrodzenia;
  • Przyjazną atmosferę pracy.
Informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest JAI KUDO Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-418) przy ul Chodzieska 15. Ponadto informujemy, że:
· Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
· Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Jai Kudo w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia obecnej oraz przyszłych rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. HR oraz na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody.
· Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
· Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
· Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JAI KUDO Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-418) przy ul. Chodzieskiej 15 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Poznaj

JAI KUDO Polska sp. z o.o.

JAI KUDO Polska jest jednym z najczęściej wybieranych dystrybutorów wysokiej jakości soczewek jednoogniskowych i wieloogniskowych w Polsce. Od 2015 roku należy do międzynarodowej grupy optycznej – Essilor International.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy