Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Przedstawiciel Handlowy
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
Toruń
47 dni temu

Ogłoszenie numer: 2541300, z dnia 2021-05-06

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376.Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas.Aktualnie dla naszego klienta, toruńskiej firmy z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, producenta opakowań, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Nr Ref.: PH/TOR/04/21

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie klientów dla pracodawcy,
  • sprzedaż opakowań z tworzyw sztucznych z nadrukiem fleksograficznym,
  • prowadzenie prospekcji rynku,
  • realizacja targetów sprzedażowych,
  • budowanie trwałych relacji biznesowych,
  • praca w terenie,
  • umawianie spotkań,
  • raportowanie wyników.

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku handlowym min.3 lata,
  • doświadczenie w pracy w terenie,
  • prawo jazdy kat.B,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • nastawienie na wynik,
  • mile widziana znajomość j.angielskiego,

Oferujemy

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • umowa o pracę,
  • podstawa plus premia od wyników,
  • narzędzia do pracy,
  • możliwość rozwoju,

Poznaj

Flame Employment Polska jako licencjonowana agencja pośrednictwa pracy działa na rynku polskim od stycznia 2006 roku. W tym czasie pomogliśmy kilku tysiącom osób w uzyskaniu pracy za granicą, zyskując renomę firmy zapewniającej usługi najwyższej jakości.