Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przedstawiciel Handlowy

"DAMIX" ARTUR ZYCH I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

Kraków

20 dni temu

Ogłoszenie numer: 2615584, z dnia 2019-08-28

Damix S.J. istnieje od 1997 roku zaopatrując klientów w branży piekarniczej, cukierniczej oraz gastronomicznej. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego na terenie miasta Krakowa oraz okolic (do 50km).

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • Rozwój rynku na terenie Krakowa i okolic
  • Aktywna sprzedaż produktów z oferty firmy
  • Obsługa Klientów na podległym terenie
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Budowanie długofalowych kontaktów z klientami
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Raportowanie cen, promocji i asortymentu

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów i podtrzymywania długofalowych kontaktów
  • Silna motywacja do pracy, dynamizm w działaniu oraz zdolności negocjacyjne
  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Dobra organizacja czasu pracy oraz systematyczność
  • Odpowiedzialność oraz rzetelność
  • Podstawowa znajomość obsługi programów biurowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Możliwość pracy w zgranym, rozwijającym się zespole sprzedażowym
  • Narzędzia pracy takie jak: samochód służbowy, telefon komórkowy
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy