Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przedstawiciel Handlowy

HOLDBOX S.J.

Opole

109 dni temu

Ogłoszenie numer: 2620448, z dnia 2019-08-22

Wiodący producent wyrobów branży elektrotechnicznej i oświetleniowej firma HOLDBOX, w związku z dynamicznym rozwojem oraz wprowadzeniem nowych produktów na rynek, poszukuje Kandydatów na stanowisko przedstawiciela handlowego (mile widziane panie) w województwach:

  • dolnośląskim
  • małopolskim
  • opolskim
  • śląskim

Miejsce pracy: opolskie / Opole

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie dotychczasowych relacji biznesowych z Klientami (biura architektoniczne, hurtownie elektrotechniczne, salony oświetlenia, wykonawcy) a także pozyskiwanie nowych Klientów.

Wymagania

  • Wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę
  • Wykształcenie min. średnie
  • Prawo jazdy kategorii „B”

Oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku elektrotechnicznym i oświetleniowym
  • Stabilne warunki finansowe
  • Samochód służbowy, telefon, komputer
Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy