Przedstawiciel Handlowy

Hydropress Wojciech Górzny

Wrocław

12 dni temu

Przedsiębiorstwo zajmujące się kompleksowymi dostawami elementów hydrauliki siłowej oraz świadczące usługi w zakresie projektowania i produkcji urządzeń hydraulicznych poszukuje pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Wrocław
WYMAGANIA
 • wykształcenie min. średnie techniczne
 • doświadczenie w działach handlu lub sprzedaży
 • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
 • prawo jazdy kat. B.
 • wysokie umiejętności interpersonalne i kultura osobista
 • mile widziana znajomość branży hydrauliki siłowej
 • mile widziana znajomość języka angielskiego
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
 • budowa sieci sprzedaży poprzez nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami firmy
 • gromadzenie i dystrybucja wśród klientów informacji na temat obecnie prowadzonych działań promocyjnych warunków dostaw produktów, ich cen, itd.
 • tworzenia ofert dla klientów
 • zbieranie zamówień od klientów i wysyłanie do działu sprzedaży
FIRMA OFERUJE
 • stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę;
 • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię od wyników sprzedaży;
 • niezbędne narzędzia (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop)
 • system rozwoju poprzez szkolenia branżowe
 • dofinansowanie do pakietów sportowych
Wymagane dokumenty:
 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku:

 

 Aplikuj teraz 

 

 

 

 

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883).

Poznaj

Hydropress Wojciech Górzny

SPRZEDAŻ
W naszej stale rosnącej ofercie posiadamy ponad 40.000 pozycji towarowych elementów związanych z hydrauliką siłową. Aby zapewnić szybkość dostaw stworzyliśmy nowoczesne centrum magazynowe i sprawny dział logistyki. Dystrybucja naszych towarów prowadzona jest różnorodnymi kanałami – poprzez sprzedaż bezpośrednią w oddziałach na terenie całego kraju po sprzedaż drogą elektroniczną w formie sklepu internetowego.

PRODUKCJA
Produkujemy zasilacze hydrauliczne, siłowniki, wykonujemy złożone instalacje hydrauliczne w oparciu o dokumentację własną lub zewnętrzną. Na masową skalę wytwarzamy przewody hydrauliczne spełniające najwyższe wymogi techniczne. Posiadamy nowoczesny i bogaty park maszynowy, który w połączeniu z precyzją i doświadczeniem naszych pracowników zapewnia wysoką jakość. Na swoje produkty udzielamy gwarancji poprawnego funkcjonowania przy założeniu właściwego sposobu użytkowania i serwisowania.

PROJEKTOWANIE
Wykonujemy projekty z zakresu napędów hydraulicznych i ich sterowania. Modernizujemy układy istniejące, projektujemy urządzenia o napędzie hydrostatycznym oraz urządzenia przygotowujące olej do smarowania, chłodzenia lub podgrzewania maszyn. W wykonywanych planach koncepcyjnych będących odzwierciedleniem potrzeb Kontrahenta, nasi inżynierowie opierają się na najnowszych rozwiązaniach i trendach.

SERWIS
Jako uzupełnienie, w naszej ofercie posiadamy cieszące się uznaniem kontrahentów usługi serwisowania przewodów hydraulicznych i kompletny serwis olejowy - badanie czystości, filtracja, wymiana. Pracownicy serwisu w miarę możliwości na miejscu przeprowadzają naprawy, modernizacje, serwis maszyn i całych systemów hydraulicznych. W standardzie posiadamy również usługę testowania pomp na profesjonalnym, mobilnym stanowisku diagnostycznym. W wybranych lokalizacjach serwis działa 24h.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy 
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy