Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przedstawiciel Terenowy

Meditor Kancelaria Odszkodowawcza Sp. z o.o. Sp. komandytowa

Wrocław

12 dni temu

Ogłoszenie numer: 2679522, z dnia 2019-10-04

W związku z dynamicznym rozwojem Kancelarii poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało aktywne pozyskiwanie podmiotów do współpracy z kancelarią Wiosenna tj.  do obsługi prawnej firm oraz osób fizycznych.
  • rozwój sprzedaży na wyznaczonym terenie
  • dbanie o pozytywny wizerunek kancelarii na wyznaczonym terenie
  • realizacja planów sprzedażowych
  • nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych

Wymagania

  • samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE oraz interentu
  • dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • sumienność i dokładność
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży i marketingu
  • status studenta

Oferujemy

  • stałe wynagrodzenie plus prowizję od wyników
  • elastyczne godziny pracy
  • szkolenia produktowe
  • materiały