Quality Manager

Hays Poland

Toruń

811 dni temu

Quality Manager
Toruń
Quality Manager
Toruń
Nr Ref.: 1067892

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Dla naszego Klienta w okolicy Torunia, producenta komponentów z branży automotive, poszukujemy osoby na stanowisko Quality Manager.

Osoba ta będzie odpowiedzialna za zarządzanie obszarem jakości w firmie z branży automotive, nadzór nad funkcjonowaniem systemu kontroli jakości, usprawnienia i optymalizację procesu kontroli jakości, zapewnienie zgodności wytwarzanych produktów z wymogami Klientów, nadzór nad realizacją działań korygujących i zapobiegawczych oraz przeprowadzanie wewnętrznych i zewnętrznych audytów jakości.

Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego, minimum 3 letniego doświadczenia w zarządzaniu obszarem jakości w firmie produkcyjnej z branży automotive oraz bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

W przypadku zainteresowania udziałem w procesie rekrutacji proszę aplikować w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiada za kontrolę przebiegu procesu produkcyjnego i zapewnienie odpowiedniej jakości wytworzonych produktów, zgodnie z obowiązującymi normami ISO i wymaganiami odbiorców. Określa standardy, które będzie musiał spełnić finalny produkt i dobrać narzędzia oraz model produkcji, który zapewni osiągnięcie tego celu. Na podstawie tych ustaleń tworzy kompleksowy plan procesu produkcji oraz ...
Specjalista ds. Kontroli Jakości Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości

Rekrutują z Praca.pl