Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Recepcjonista (k/m)

andel’s by Vienna House Hotel Cracow

Kraków

454 dni temu

Ogłoszenie numer: 1533614, z dnia 2017-02-20

Vienna House – jesteśmy prawdziwymi gospodarzami! Największą austriacką grupą hoteli z 26 letnim doświadczeniem w zarządzaniu ponad 30 hotelami w Europie.

Więcej informacji o nas znajdziesz na www.viennahouse.com

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Nr Ref.: FO/AND/02/2017

Opis stanowiska

Jesteśmy naprawdę dobrzy w wielu rzeczach, ale jeszcze nie we wszystkim. Dlatego zawsze poszukujemy osób, które wykazują inicjatywę i zaangażowanie, chcą się podzielić z nami swoimi umiejętnościami i talentami.

Jeżeli lubisz i chciałbyś:

  • być częścią zespołu, który dba o profesjonalną obsługę naszych gości poprzez indywidualne podejście do ich potrzeb
  • okazywać życzliwość oraz zapewniać naszym gościom przyjemny pobyt w naszym hotelu
  • odpowiadać na zapytania rezerwacyjne oraz prowadzić ogólną korespondencję, a także inne sprawy administracyjne na recepcji

I czujesz, że poniższe punkty określają właśnie Ciebie:

Wymagania

  • zamiłowanie do pracy branży hotelarskiej oraz doświadczenie w pracy na recepcji hotelowej
  • miła osobowość oraz gościnność
  • pozytywne nastawienie do nauki nowych rzeczy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Daj się bliżej poznać!

Oferujemy

  • przestrzeń do bycia sobą i rozwijania swoich pasji
  • uczestnictwo w szkoleniach w ramach Vienna House Academy
  • stabilną, dającą satysfakcję pracę oraz dodatkowe benefity

Poznaj stanowisko: Recepcjonistka / Recepcjonista

Recepcjonistka to osoba, która obsługuje linię telefoniczną, udziela należytych informacji, melduje gości, przydziela pokoje, przyjmuje rezerwację, obsługuje korespondencję, prowadzi rachunki związane z pobytem gości, zarządza stanem wolnych pokoi, a także kseruje, wysyła faksy. Praca recepcjonisty polega na świadczeniu i sprzedaży usług, m.in.: w hotelu, motelu, pensjonacie, schronisku. ...
Recepcjonistka / Recepcjonista Praca Recepcjonistka / Recepcjonista

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (640)
Wałbrzych (47)
Legnica (54)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (21)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (760)
Tarnów (41)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1660)
Radom (73)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (115)
Nysa (24)