Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Recepcjonista/ka / Asystent/ka

ACCONS - Accounting Services

Warszawa

87 dni temu

ACCONS istnieje od 2000 roku i jest uznaną na rynku, nowoczesną firmą, która świadczy kompleksowe usługi księgowe dla krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych. Najwyższą jakość oferowanych usług gwarantują m.in. doświadczenie kadry kierowniczej, zdobyte w firmach tzw. „WIELKIEJ CZWÓRKI” oraz nowoczesne narzędzia pracy. Miarą naszego sukcesu jest zadowolenie naszych Klientów, które w znaczącej mierze zależy od profesjonalizmu naszych pracowników. Praca w biurze rachunkowym o różnorodnym przekroju Klientów z różnych branż, jest dla początkujących księgowych prawdziwą kuźnią wiedzy i okazją do zdobycia praktyki. Dla doświadczonej kadry, oferujemy możliwość samorealizacji zawodowej na wysokim poziomie oraz rozwój w zakresie zarządzania wymagającymi projektami. Pracownicy mogą uczestniczyć w szkoleniach zewnętrznych potrzebnych do niezbędnego podnoszenia kwalifikacji.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie obiegiem dokumentów i informacji, sprawne funkcjonowanie recepcji i biura, prowadzenie terminarza spotkań, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji (w tym w imieniu dyrektora), administracyjne wsparcie pracy biura i pracowników firmy, kontrolę i zamawianie materiałów biurowych, przyjmowanie gości i dbanie o wizerunek firmy. Istnieje możliwość zdobywania wiedzy księgowej lub płacowo-kadrowej poprzez współpracę z osobami posiadającymi doświadczenie zawodowe i wykonywanie prac zleconych przez dział księgowości oraz kadr i płac.

Wymagania:

Od kandydata oczekujemy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, dobrej znajomości obsługi komputera w tym pakietu MS Office, dobrej organizacji pracy i samodzielności w realizacji powierzonych zadań, komunikatywności, rzetelności i obowiązkowości, kreatywności w rozwiązywaniu problemów. Kandydat powinien biegle posługiwać się j. angielskim w mowie i piśmie.

Oferujemy:

Oferujemy interesującą i stabilną pracę w pełnym wymiarze czasu w nowoczesnym biurze rachunkowym oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Recepcjonistka / Recepcjonista

Recepcjonista w administracji biurowej jest osobą, która odpowiada za obsługę gości odwiedzających firmę. Dba on o dobry wizerunek przedsiębiorstwa, jest odpowiedzialny za pierwsze wrażenie, kontakt z gośćmi i umawianie spotkań.Do jego obowiązków należą m.in. organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji, zarządzanie korespondencją, kontakt z kurierami czy utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu ...
Recepcjonistka / Recepcjonista Praca Recepcjonistka / Recepcjonista

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (722)
Wałbrzych (47)
Legnica (64)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (147)
Toruń (78)
Lubelskie:
Lublin (118)
Chełm (14)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (913)
Tarnów (32)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1900)
Radom (63)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (123)
Nysa (21)