Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Recepcjonista/ka / Asystent/ka

ACCONS - Accounting Services

Warszawa

87 dni temuACCONS istnieje od 2000 roku i jest uznaną na rynku, nowoczesną firmą, która świadczy kompleksowe usługi księgowe dla krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych. Najwyższą jakość oferowanych usług gwarantują m.in. doświadczenie kadry kierowniczej, zdobyte w firmach tzw. „WIELKIEJ CZWÓRKI” oraz nowoczesne narzędzia pracy. Miarą naszego sukcesu jest zadowolenie naszych Klientów, które w znaczącej mierze zależy od profesjonalizmu naszych pracowników. Praca w biurze rachunkowym o różnorodnym przekroju Klientów z różnych branż, jest dla początkujących księgowych prawdziwą kuźnią wiedzy i okazją do zdobycia praktyki. Dla doświadczonej kadry, oferujemy możliwość samorealizacji zawodowej na wysokim poziomie oraz rozwój w zakresie zarządzania wymagającymi projektami. Pracownicy mogą uczestniczyć w szkoleniach zewnętrznych potrzebnych do niezbędnego podnoszenia kwalifikacji.


Recepcjonista/ka / Asystent/ka

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

 

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie obiegiem dokumentów i informacji, sprawne funkcjonowanie recepcji i biura, prowadzenie terminarza spotkań, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji (w tym w imieniu dyrektora), administracyjne wsparcie pracy biura i pracowników firmy, kontrolę i zamawianie materiałów biurowych, przyjmowanie gości i dbanie o wizerunek firmy. Istnieje możliwość zdobywania wiedzy księgowej lub płacowo-kadrowej poprzez współpracę z osobami posiadającymi doświadczenie zawodowe i wykonywanie prac zleconych przez dział księgowości oraz kadr i płac.

 

Wymagania:

 

Od kandydata oczekujemy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, dobrej znajomości obsługi komputera w tym pakietu MS Office, dobrej organizacji pracy i samodzielności w realizacji powierzonych zadań, komunikatywności, rzetelności i obowiązkowości, kreatywności w rozwiązywaniu problemów. Kandydat powinien biegle posługiwać się j. angielskim w mowie i piśmie.

 

Oferujemy:

 

Oferujemy interesującą i stabilną pracę w pełnym wymiarze czasu w nowoczesnym biurze rachunkowym oraz możliwość rozwoju zawodowego.

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Recepcjonistka / Recepcjonista

Recepcjonista w administracji biurowej jest osobą, która odpowiada za obsługę gości odwiedzających firmę. Dba on o dobry wizerunek przedsiębiorstwa, jest odpowiedzialny za pierwsze wrażenie, kontakt z gośćmi i umawianie spotkań.Do jego obowiązków należą m.in. organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji, zarządzanie korespondencją, kontakt z kurierami czy utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu ...
Recepcjonistka / Recepcjonista Praca Recepcjonistka / Recepcjonista

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (722)
Wałbrzych (47)
Legnica (64)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (147)
Toruń (78)
Lubelskie:
Lublin (118)
Chełm (14)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (913)
Tarnów (32)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1900)
Radom (63)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (123)
Nysa (21)
Podkarpackie:
Rzeszów (92)
Przemyśl (17)
Podlaskie:
Białystok (88)
Suwałki (26)
Łomża (17)
Pomorskie:
Gdańsk (376)
Gdynia (144)
Słupsk (38)
Śląskie:
Katowice (431)
Świętokrzyskie:
Warmińsko-mazurskie:
Olsztyn (79)
Elbląg (29)
Ełk (12)
Wielkopolskie:
Poznań (492)
Kalisz (41)
Konin (38)
Zachodniopomorskie:
Szczecin (261)
Koszalin (57)
Kołobrzeg (22)
Auchan (108)
Tesco (521)
UBS (0)
OBI (0)
PKP (20)
STRABAG (12)
ABB (64)
Accenture (180)
Luxoft (150)
PKO BP (408)
KPMG (39)
Orange (22)
IKEA (9)
Budimex (21)

Rekrutują z Praca.pl