Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Recepcjonista/ -ka

WAW HOTELS SP. Z O. O.

Warszawa

279 dni temu

Ogłoszenie numer: 1806128, z dnia 2017-10-12

Nowy Hotel, położony w okolicy Lotniska Chopina, poszukuje zmotywowanych ludzi na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: Rec

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za bezpośrednią oraz telefoniczną obsługę Gości hotelowych, przyjmowanie rezerwacji telefonicznych, dokonywanie check-in i check-out, rozliczanie pobytów. Wybrany kandydat, który dołączy do zespołu pracowników recepcji hotelowej, będzie brał czynny udział w stałym podnoszeniu satysfakcji i zadowolenia Gości z pobytu w naszym hotelu.

Wymagania

  • wysoka kultura osobista oraz zdolności w zakresie komunikacji bezpośredniej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • znajomość innych języków obcych mile widziana
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy samodzielnej jak i zespołowej
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym
  • zorientowanie na wysoką jakość obsługi Gości
  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu hotelowego Chart

Oferujemy

  • pracę w nowym Hotelu
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / stałe wynagrodzenie zasadnicze
  • miłą atmosferę pracy
  • szkolenia w zakresie powierzonego stanowiska pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w stabilnej i prestiżowej firmie

Poznaj stanowisko: Recepcjonistka / Recepcjonista

Recepcjonistka to osoba, która obsługuje linię telefoniczną, udziela należytych informacji, melduje gości, przydziela pokoje, przyjmuje rezerwację, obsługuje korespondencję, prowadzi rachunki związane z pobytem gości, zarządza stanem wolnych pokoi, a także kseruje, wysyła faksy. Praca recepcjonisty polega na świadczeniu i sprzedaży usług, m.in.: w hotelu, motelu, pensjonacie, schronisku. ...
Recepcjonistka / Recepcjonista Praca Recepcjonistka / Recepcjonista

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (817)
Wałbrzych (52)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (178)
Toruń (97)
Lubelskie:
Lublin (131)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (836)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1770)
Radom (73)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (122)
Nysa (20)