Recepcjonista / Recepcjonistka na zastępstwa

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Kraków

9 dni temu

People make places
Miejsce pracy: Kraków

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Obowiązki:
  • Kompleksowa obsługa gości wchodzących do biura
  • Utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu dokumentów w biurze,
  • Odbiór telefonów i odpisywanie ma maile
  • Współpraca z dostawcami firmy m.in. z firmami kurierskimi
  • Bieżące zamawianie materiałów biurowych
  • Dbanie o terminowość i jakość wykonywanych zadań
  • Godne reprezentowanie wizerunku firmy
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Dyspozycyjność do pracy na zlecenia od poniedziałku do piątku w przedziale godzin 08:00-16:00
  • Mile widziane doświadczenie w pracach biurowo-administracyjnych lub w obsłudze klienta
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Pozytywne nastawienie
  • Umiejętność obsługi komputera
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy
  • Zdobycie doświadczenia i rozwój w strukturach światowego dostawcy usług FM

Poznaj

Recepcjonista w administracji biurowej jest osobą, która odpowiada za obsługę gości odwiedzających firmę. Dba on o dobry wizerunek przedsiębiorstwa, jest odpowiedzialny za pierwsze wrażenie, kontakt z gośćmi i umawianie spotkań.Do jego obowiązków należą m.in. organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji, zarządzanie korespondencją, kontakt z kurierami czy utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu ...
Praca Recepcjonistka / Recepcjonista