Recepcjonista / Recepcjonistka

Platinum Residence

Warszawa

91 dni temu

Ogłoszenie numer: 1894828, z dnia 2018-01-22

W związku z powstaniem nowego obiektu Platinum Hotel & Residence w Wilanowie,

poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: RECEPCJONISTA

Opis stanowiska

  • wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości;
  • meldowanie i wymeldowywanie gości;
  • naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży;
  • dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości;
  • przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych.

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym;
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność pracy zespołowej, dyspozycyjność;
  • dobra organizacja pracy;
  • komunikatywność, samodzielność;
  • znajomość programu Opera będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • pracę w intensywnie rozwijającej się firmie.
  • umowę o pracę;
  • pracę w miłym i profesjonalnym zespole;
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

Poznaj stanowisko: Recepcjonistka / Recepcjonista

Recepcjonistka to osoba, która obsługuje linię telefoniczną, udziela należytych informacji, melduje gości, przydziela pokoje, przyjmuje rezerwację, obsługuje korespondencję, prowadzi rachunki związane z pobytem gości, zarządza stanem wolnych pokoi, a także kseruje, wysyła faksy. Praca recepcjonisty polega na świadczeniu i sprzedaży usług, m.in.: w hotelu, motelu, pensjonacie, schronisku. ...
Recepcjonistka / Recepcjonista Praca Recepcjonistka / Recepcjonista