Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Recepcjonista / Recepcjonistka

Gi Group Sp z o.o.

Warszawa - Włochy

121 dni temu

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Włochy
Oferujemy:
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • pracę zmianową w oparciu o umowę zlecenie (7:30 – 15:30 lub 10:00 – 18:00)
  • atrakcyjne wynagrodzenie – 19 zł brutto/h
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • możliwość korzystania z benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • miłą atmosferę pracy
Zakres obowiązków:
  • wsparcie przy organizacji spotkań: przyjmowanie gości
  • rezerwacja sal konferencyjnych
  • zamawianie materiałów biurowych, pieczątek i wizytówek
  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej oraz przesyłek kurierskich (w tym również organizacja wysyłek świątecznych)
  • zamawianie cateringu
Oczekujemy:
  • wykształcenie min. średnie
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość procesów administracyjnych związanych z pracą na recepcji (obieg dokumentów etc)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min B1
  • znajomość narzędzi MS Office
  • umiejętności interpersonalne
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • organizacja czasu pracy i ustalania priorytetów
Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:
  • Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE
  • Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.
  • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Recepcjonistka / Recepcjonista

Recepcjonista w administracji biurowej jest osobą, która odpowiada za obsługę gości odwiedzających firmę. Dba on o dobry wizerunek przedsiębiorstwa, jest odpowiedzialny za pierwsze wrażenie, kontakt z gośćmi i umawianie spotkań.Do jego obowiązków należą m.in. organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji, zarządzanie korespondencją, kontakt z kurierami czy utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu ...
Recepcjonistka / Recepcjonista Praca Recepcjonistka / Recepcjonista

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (795)
Wałbrzych (68)
Legnica (114)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (291)
Toruń (179)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (800)
Tarnów (103)
Nowy Sącz (92)
Mazowieckie:
Warszawa (2241)
Radom (190)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (259)
Nysa (90)