Recepcjonista / Recepcjonistka

Chemobudowa Kraków S.A.

Kraków

6 dni temu

Chemobudowa - Kraków S.A. to dynamicznie rozwijająca się Spółka o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym w kraju i na rynku niemieckim poparta 70-letnią historią działalności.

Obecnie poszukujemy osób do pracy w zawodzie:

Miejsce pracy: Kraków

OBOWIĄZKI:

  • meldowanie i wymeldowywanie gości;
  • rozliczanie pobytów i przyjmowanie płatności;
  • obsługa komputera;
  • obsługa rezerwacji mailowych i telefonicznych;
  • bieżąca obsługa gości;

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie; mile widziane wykształcenie kierunkowe z hotelarstwa;
  • znajomość pakietu MS Office oraz bardzo dobra obsługa komputera;
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego;
  • umiejętność samodzielnej pracy;
  • odpowiedzialność i komunikatywność.

OFERUJEMY:

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od 1.04.2020r.;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań;
  • dofinansowanie do pakietów medycznych;
  • świadczenia z ZFŚS.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami

Poznaj

Recepcjonistka to osoba, która obsługuje linię telefoniczną, udziela należytych informacji, melduje gości, przydziela pokoje, przyjmuje rezerwację, obsługuje korespondencję, prowadzi rachunki związane z pobytem gości, zarządza stanem wolnych pokoi, a także kseruje, wysyła faksy. Praca recepcjonisty polega na świadczeniu i sprzedaży usług, m.in.: w hotelu, motelu, pensjonacie, schronisku. ...
Praca Recepcjonistka / Recepcjonista