Recepcjonista / Recepcjonistka

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Opole

13 godz. temu

People make places
Miejsce pracy: Opole

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Obowiązki:

  • Organizowanie pracy recepcji
  • Obsługiwanie rozmów telefonicznych przychodzących i wychodzących
  • Rezerwacja salek konferencyjnych
  • Przygotowywanie identyfikatorów dla gości
  • Zgłaszanie usterek do obsługi technicznej budynku również z zakresu maszyn vendingowych
  • Rozliczanie obiegówek
  • Awizacje

Wymagania:

  • Posiadasz pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Potrafisz swobodnie obsługiwać komputer (a w tym MS Office, Excel)
  • Znasz j. angielski w stopniu bardzo dobrym
  • Jesteś bardzo dobrze zorganizowany/a
  • Cechujesz się wysoką kulturą osobistą oraz wysokimi umiejętnościami organizacyjnymi

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku na pół etatu
  • Zdobycie doświadczenia w prestiżowym biurze w międzynarodowej firmie
  • Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach światowego dostawcy usług FM

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Recepcjonista w administracji biurowej jest osobą, która odpowiada za obsługę gości odwiedzających firmę. Dba on o dobry wizerunek przedsiębiorstwa, jest odpowiedzialny za pierwsze wrażenie, kontakt z gośćmi i umawianie spotkań.Do jego obowiązków należą m.in. organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji, zarządzanie korespondencją, kontakt z kurierami czy utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu ...
Praca Recepcjonistka / Recepcjonista