Recepcjonista / Recepcjonistka

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej

Warszawa

19 dni temu

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej POLONUS w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 144 poszukuje kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Oczekiwania:

  • wysoka kultura osobista
  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • zaangażowanie i motywacja
  • samodzielność i dyspozycyjność
  • asertywność i komunikatywność

Zadania:

  • bezpośrednia obsługa Gości hotelowych
  • wystawianie dokumentów sprzedaży
  • przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • umiejętność obsługi komputera
  • znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka ukraińskiego i/ lub
  • rosyjskiego
  • znajomość obsługi pakietu biurowego MS office
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilną pracę
  • zmianowy system pracy
  • miłą atmosferę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" S.A

Przedsiębiorstwo PKS Polonus w Warszawie, jeden z liderów rynku usług przewozów pasażerskich autobusowych dalekobieżnych i lokalnych oraz operator Dworca Zachodniego i Hostelu Zachodni w Warszawie zatrudni do siedziby spółki w Warszawie.