Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Recepcjonista

AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o.

Legionowo

10 dni temu

Ogłoszenie numer: 2004941, z dnia 2018-07-11

AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o.

Obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Legionowo

Nr Ref.: Recepcjonista-Legionowo

Opis stanowiska

Obsługa internatu wojskowego, w szczególności:

  • kwaterowanie/wykwaterowanie mieszkańców,
  • prowadzenie ksiąg internatowych, m.in.: meldunkowej, stanu zakwaterowania, mienia, awarii i usterek,
  • nadzorowanie, rozliczanie oraz koordynacja pracy firm świadczących usługi w internacie, w szczególności: sprzątania, konserwacji, prania i innych związanych z właściwym utrzymaniem internatu i kwater internatowych,
  • sporządzanie cyklicznych zestawień,
  • sporządzanie dokumentacji z zakresu zakwaterowania tymczasowego i jej bieżąca archiwizacja.

Wymagania

  • wykształcenie średnie,
  • doświadczenie w pracy na recepcji,
  • znajomość pakietu MS Office w stopniu umożliwiającym samodzielną pracę,
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywność, uczciwość, odpowiedzialność, punktualność, wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • praca od zaraz,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet socjalny, pakiet opieki medycznej.

Poznaj

AMW TBS KWATERA Sp. z o.o. powstała w 2002 r. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami mieszkaniowymi. Dysponuje wykwalifikowaną kadrą, specjalistyczną wiedzą, sprawdzonymi procedurami oraz siecią biur na terenie całej Polski. Spółka wykorzystuje nowoczesne systemy informatyczne i proponuje rozwiązania adekwatne do potrzeb Klientów.

KWATERA to ekspert i doradca w zarządzaniu nieruchomościami mieszkaniowymi. Gwarantuje utrzymanie wysokiego standardu świadczonych usług, kompleksowe zarządzanie  nieruchomościami, optymalizację kosztów eksploatacji, indywidualną obsługę Klienta oraz szeroki pakiet usług dodatkowych. Zapewnia komfort i bezpieczeństwo mieszkańcom oraz satysfakcję właścicielom nieruchomości.

KWATERA zarządza profesjonalnie i kompleksowo zasobem o łącznej powierzchni ponad 700.000 m². Od 2002 roku prowadzi działalność inwestycyjną i budowlaną stale rozszerzając zakres świadczonych usług. Od kilku lat Spółka specjalizuje się także w kompleksowej obsłudze mieszkań służbowych i mieszkań na wynajem, efektywnie zarządzając blisko 4.000 lokali. Jako stabilny i profesjonalny partner biznesowy zapewnia usługi na najwyższym poziomie.

Poznaj stanowisko: Recepcjonistka / Recepcjonista

Recepcjonista w administracji biurowej jest osobą, która odpowiada za obsługę gości odwiedzających firmę. Dba on o dobry wizerunek przedsiębiorstwa, jest odpowiedzialny za pierwsze wrażenie, kontakt z gośćmi i umawianie spotkań.Do jego obowiązków należą m.in. organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji, zarządzanie korespondencją, kontakt z kurierami czy utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu ...
Recepcjonistka / Recepcjonista Praca Recepcjonistka / Recepcjonista

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (770)
Wałbrzych (53)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (181)
Toruń (97)
Lubelskie:
Lublin (123)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (826)
Tarnów (44)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (1673)
Radom (69)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (20)