Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Recepcjonistka - koordynator ds. administracyjnych

Radfarm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Warszawa

95 dni temu

RADFARM

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze koncernów farmaceutycznych, rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
 Opis stanowiska:
  • Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie administracyjne Działu Administracyjno/biurowego pracując w 2-osobowym zespole recepcyjnym.
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej i/lub w pracy w recepcji
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office, a zwłaszcza MS Excel
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • pracę dla międzynarodowej innowacyjnej firmy farmaceutycznej
  • możliwość rozwoju i zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
  • ciekawą, urozmaiconą pracę w zgranym, sympatycznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system profesjonalnych szkoleń
  • ubezpieczenie medyczne
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez RADFARM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926 z późn. zmianami)"

Poznaj stanowisko: Recepcjonistka / Recepcjonista

Recepcjonista w administracji biurowej jest osobą, która odpowiada za obsługę gości odwiedzających firmę. Dba on o dobry wizerunek przedsiębiorstwa, jest odpowiedzialny za pierwsze wrażenie, kontakt z gośćmi i umawianie spotkań.Do jego obowiązków należą m.in. organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji, zarządzanie korespondencją, kontakt z kurierami czy utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu ...
Recepcjonistka / Recepcjonista Praca Recepcjonistka / Recepcjonista

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (703)
Wałbrzych (68)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (283)
Toruń (145)
Lubelskie:
Lublin (255)
Chełm (40)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (802)
Tarnów (93)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2111)
Radom (178)
Płock (98)
Opolskie:
Opole (253)
Nysa (64)