Recepcjonistka / Recepcjonista Wellness / SPA

City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom., ul. Ułańska 5 , 60-748 Poznań

Poznań

9 dni temu

Ogłoszenie numer: 2711575, z dnia 2019-10-10

Dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Poszukujemy Recepcjonistek / Recepcjonistów do Strefy SPA / Wellness w hotelu - w pełnym wymiarze godzin.

Wymagania

  • wysokiej kultury osobistej,
  • łatwości w komunikacji,
  • znajomość branży beauty,
  • pracowitości,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej,
  • uczciwości,

Oferujemy

  • System motywacyjny,
  • Pakiet Socjalny,
  • Pracę w dynamicznym zespole,
  • Prestiżowe środowisko,
  • Pracę z najlepszymi produktami kosmetycznymi
  • Szkolenia branżowe,

Poznaj

City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom.

Dynamicznie rozwijająca się firma CITY PARK POZNAŃ Sp. z o.o. Sp. kom.