Recepcjonistka / Recepcjonista

Lancet

Szczecin

5 dni temu

Specjalistyczna przychodnia lekarska licznie odwiedzana przez pacjentów zatrudni uprzejmą i dobrze

zorganizowaną osobę na stanowisku:

Recepcjonistka / Recepcjonista
Miejsce pracy: Szczecin
Wynagrodzenie: 3000 zł
 
Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należała:
  • kompleksowa obsługa pacjentów, czyli umawianie wizyt, przyjęcia w recepcji oraz udzielanie ogólnych informacji na temat wykonywanych przez lekarzy świadczeń.
  • organizacja pracy kadry oraz zespołu lekarskiego
  • część zajmą dodatkowe, samodzielne zadania zlecane przez kierownictwo.
Jeśli jesteś:
  • cierpliwa, taktowna i jednocześnie zdecydowana
  • potrafisz sprawnie organizować swój czas pracy
  • radzisz sobie z wykonywaniem wielu zadań jednocześnie
  • lubisz kontakt z ludźmi
Może to być praca dla Ciebie!

 

Praca w kilkuosobowym zespole młodych ludzi. Grafik ustalany elastycznie. Możliwość zatrudnienia studentów w niepełnym wymiarze czasu.

 

Wymagane jest wykształcenie min. średnie z maturą. Atutem będzie doświadczenie w obsłudze klientów. Pracujemy także w godzinach popołudniowych i wieczornych. Zapewniamy szkolenie przygotowujące do wykonywanych zadań.

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie zgłoszenia jako plik PDF lub Word, zawierający CV ze zdjęciem oraz krótkie uzasadnienie. Z wybranymi kandydatkami kontaktujemy się na bieżąco po otrzymaniu zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Recepcjonistka / Recepcjonista

Recepcjonista w administracji biurowej jest osobą, która odpowiada za obsługę gości odwiedzających firmę. Dba on o dobry wizerunek przedsiębiorstwa, jest odpowiedzialny za pierwsze wrażenie, kontakt z gośćmi i umawianie spotkań.Do jego obowiązków należą m.in. organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji, zarządzanie korespondencją, kontakt z kurierami czy utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu ...
Recepcjonistka / Recepcjonista Praca Recepcjonistka / Recepcjonista

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola

Rekrutują z Praca.pl