Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Recepcjonistka / Recepcjonista

Securitas Polska Sp. z o. o.

Warszawa

26 dni temu

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom

technicznym.

Obecnie do zespołu w Warszawie przy ul. Wronia poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • pracę od poniedziałku do piątku (bez weekendów),
  • pracę w godzinach 7-17,
  • dogodną lokalizację,
  • płatne szkolenie ( ok. 30h szkolenia doliczone do wynagrodzenia),
  • początek pracy od ok. 12 listopada,
  • pracę w renomowanej firmie,
  • profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dużej międzynarodowej firmie,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.

Oczekujemy:

  • komunikatywnej (min. B1) znajomości języka angielskiego,
  • dyspozycyjności,
  • komunikatywności,
  • znajomości obsługi komputera.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Obowiązki:

  • bieżąca organizacja i koordynacja pracy recepcji,
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • opieka nad gośćmi firmy, również zagranicznymi,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Poznaj

Securitas jest światowym liderem w zakresie ochrony osób i mienia. Spółki wchodzące w skład Grupy Securitas świadczą usługi ochrony dla odbiorców indywidualnych oraz zinstytucjonalizowanych w ponad 54 krajach świata.