Recepcjonistka / Recepcjonista

Pulire Group

Warszawa

11 dni temu

Pulire Group jest członkiem międzynarodowej grupy Samsic z siedzibą we Francji. Nasza firma dostarcza zintegrowane rozwiązania w zakresie logistyki, prac porządkowych, soft service, magazynowych i ochrony na magazynach, centrach dystrybucyjnych, obiektach produkcyjnych, sklepach i galeriach handlowych.

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Obsługa recepcji
  • Kontakt z klientem obcojęzycznym
  • Zadania administracyjne w tym: organizacja biura, kontakt z fachowcami ds. napraw, współpracą z zewnętrznymi dostawcami oraz partnerami firmy
  • Obsługa korespondencji i dokumentacji
  • Obsługa centrali telefonicznej
  • Organizacja podróży służbowych
  • Przygotowywanie spotkań biznesowych oraz zarządu
  • Zadania ad hoc dla pozostałych działów

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację - warunek konieczny
  • Znajomość MS Office (Word, Excle, Power Point)
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Inicjatywa w działaniu
  • Otwartość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę pełnym wymiarze godzin (7:30-15:30 oraz 10:30-18:30)
  • Wsparcie Koordynatora
  • Możliwości rozwoju w strukturach spółki
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość rozpoczęcia zatrudnienia już od 04.05.2020

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Informujemy, że Administratorem danych jest Pulire Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Ks. W. Siwka 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

Pulire Warehouse Sp. z o.o.

Firma Pulire Warehouse Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się spółką wspierającą prace magazynowe wchodzącą w skład Pulire Group Sp. z o.o. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Recepcjonista w administracji biurowej jest osobą, która odpowiada za obsługę gości odwiedzających firmę. Dba on o dobry wizerunek przedsiębiorstwa, jest odpowiedzialny za pierwsze wrażenie, kontakt z gośćmi i umawianie spotkań.Do jego obowiązków należą m.in. organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji, zarządzanie korespondencją, kontakt z kurierami czy utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu ...
Praca Recepcjonistka / Recepcjonista