Recepcjonistka / Recepcjonista

Polkomtel Sp. z o.o.

Warszawa

1 dzień temu

Miejsce pracy: Warszawa
W/REC
Twoje Zadania:
  • Profesjonalna obsługa Recepcji w Centrali Spółki
  • Dbanie o pozytywny wizerunek Spółki
  • Udzielanie informacji Klientom i gościom
  • Koordynowanie ruchu osobowego pracowników i gości
  • Obsługa centrali telefonicznej
  • Rezerwacja sal konferencyjnych
  • Inne czynności biurowe związane z bieżącą pracą Biura Zarządu
Nasze Oczekiwania:
  • Wykształcenie: minimum tytuł licencjata
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • Dobra znajomość obsługi MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Rozwinięte predyspozycje komunikacyjne i interpersonalne
  • Pozytywne nastawienie do otoczenia oraz wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w wersji elektronicznej za pomocą przycisku:

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Polkomtel czyli Plus

Jesteśmy operatorem powstałej w 1996 roku sieci komórkowej Plus. Przez te wszystkie lata udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na polskim rynku, dołączając tym samym do grona wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych.

Nasza firma jest liderem w dziedzinie wdrażania wielu innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zespół zaangażowanych pracowników, będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój zawodowy oraz pasja, to klucz do naszego sukcesu.

Recepcjonista w administracji biurowej jest osobą, która odpowiada za obsługę gości odwiedzających firmę. Dba on o dobry wizerunek przedsiębiorstwa, jest odpowiedzialny za pierwsze wrażenie, kontakt z gośćmi i umawianie spotkań.Do jego obowiązków należą m.in. organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji, zarządzanie korespondencją, kontakt z kurierami czy utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu ...
Praca Recepcjonistka / Recepcjonista