Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Recepcjonistka w Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

BetaMed S.A.

Chorzów

19 dni temu

Ogłoszenie numer: 2479777, z dnia 2019-05-30

BetaMed S.A. to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w 90 oddziałach na terenie 11 województw. Na bazie doświadczeń w opiece domowej, powstała nasza pierwsza placówka stacjonarna BetaMed Medical Active Care w Chorzowie, gdzie w komfortowych warunkach świadczymy kompleksowe usługi medyczne.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

Opis stanowiska

  • osobista i telefoniczna obsługa klienta
  • umawianie terminów zabiegów i wizyt
  • udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczonych usług
  • rozliczanie klientów z wykorzystanych zabiegów i usług
  • obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w obsłudze klienta
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • orientacja na klienta, wysoka kultura osobista
  • wysokie zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • mile widziane zainteresowanie kosmetologią i medycyną estetyczną

Oferujemy

  • pełny wymiar czasu pracy (praca na dwie zmiany – poranną i popołudniową)
  • umowę zlecenie z perspektywą zatrudnienia na umowę o pracę

Poznaj

BetaMed S.A. to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach pielęgniarskich dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w ponad 90 oddziałach na terenie 11 województw. Naszym największym atutem jest wiara w sens i misję prowadzonej opieki nad pacjentem, o którego troszczymy się zawsze najlepiej jak potrafimy.

Poznaj stanowisko: Pracownik Recepcji Medycznej

Pracownik recepcji medycznej to osoba, która musi łączyć wysokie kompetencje z pracą pod presją i życzliwością. Jest pierwszą osobą kontaktową dla pacjenta i to od niej zależy w dużej mierze jego ocena jakości obsługi. Jej postawa w znaczący sposób wpływa na jego podejście do wizyty u lekarza. Do zadań stawianych osobie pracującej w recepcji medycznej należą: zapisywanie pacjentów ...
Pracownik Recepcji Medycznej Praca Pracownik Recepcji Medycznej

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (798)
Wałbrzych (70)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (302)
Toruń (186)
Lubelskie:
Lublin (255)
Chełm (57)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (857)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (94)
Mazowieckie:
Warszawa (2290)
Radom (192)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (263)
Nysa (88)