Recepjonistka / Recepjonista

Audiostacja sp. z o.o. sp.k.

Łomianki

28 dni temu

Ogłoszenie numer: 2984102, z dnia 2020-01-22

Firma zajmuje się importem i dystrybucją sprzętu muzycznego i nagraniowego. Jest jednym z największych i najbardziej znanych dystrybutorów w branży. Stanowisko pracy mieścić się będzie w naszej siedzibie w podwarszawskich Łomiankach. Zajrzyj na www.audiostacja.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Miejsce pracy: mazowieckie / Łomianki

Opis stanowiska

Wybrany kandydat/kandydatka będzie zajmować się codziennymi aktywnościami recepcji, a zakres obowiązków będzie następujący:

  • Witanie gości
  • Obsługę centrali telefonicznej i przekierowywanie rozmów
  • Nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • Pomoc w realizacji bieżących zadań Działu Administracji

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość pakietów biurowych MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie komunikatywnym
  • Wysoka kultura osobista
  • Wysokie poczucie estetyki
  • Doskonała organizacja pracy

Oferujemy

  • Pracę w bardzo stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Umowę o pracę

Wynagrodzenie

Od 3000 PLN

Recepcjonista w administracji biurowej jest osobą, która odpowiada za obsługę gości odwiedzających firmę. Dba on o dobry wizerunek przedsiębiorstwa, jest odpowiedzialny za pierwsze wrażenie, kontakt z gośćmi i umawianie spotkań.Do jego obowiązków należą m.in. organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji, zarządzanie korespondencją, kontakt z kurierami czy utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu ...
Praca Recepcjonistka / Recepcjonista