Recruitment Specialist

Devire

Wrocław

23 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Wrocław

Nr ref.: PL39961

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Recruitment Specialist

Dla jednego z naszych Klientów, jednej z najbardziej prestiżowych i uznanych firm Consultingowych poszukujemy Kandydatów i Kandydatek na stanowisko Recruitment Specialist.

Do Twoich zadań należeć będzie prowadzenie procesów rekrutacji end-to-end rozpoczynających się od rozpoznania potrzeb rekrutacyjnych, przyjęcia strategii przyszłych działań rekrutacyjnych z wieloma stakeholderami, dotarcie do najlepszych aktywnych i pasywnych Kandydatów za pomocą job postingu oraz direct sourcingu, przeprowadzenie rozmów rekrutacyjnych oraz wsparcie Kandydatów podczas procesu rekrutacji.

Dodatkowo będziesz współpracować z dostawcami usług rekrutacyjnych oraz tworzyć strategię employer brandingową mającą na celu zainteresowanie młodych talentów.

 

Nasz Klient zapewnia:

  • Możliwość pracy w prestiżowym miejscu w międzynarodowej i globalnie rozpoznawalnej firmie
  • Szansę zdobycia doświadczenia w zespole najlepszych profesjonalistów na rynku
  • Umowę o pracę na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Około 5 letnie doświadczenie pracy w obszarze rekrutacji
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętności komunikacyjne oraz silne poczucie odpowiedzialności za prowadzone samodzielnie projekty
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Wielozadaniowość, umiejętność dzielenia się wiedzą oraz pracy zespołowej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.