Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Referendarz

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju w Warszawie

Warszawa

152 dni temu

Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Referendarz
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 29638

Warunki pracy

Pracownikom oferujemy:
– proponowane wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 3560 zł brutto, ustalone wg mnożnika 1,9
– dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5 do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy
– trzynaste wynagrodzenie, bogaty pakiet szkoleń, staże eksperckie, refundacje nauki języka i studiów podyplomowych,
– pakiet socjalny: platforma Benefit, dofinansowanie wypoczynku, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach, sala ćwiczeń w budynku Ministerstwa,
– możliwość wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego i polisy na życie w preferencyjnej cenie, możliwość dofinansowania kart sportowych (FitProfit), ruchomy system czasu pracy: rozpoczęcie pracy w godz. 7.30-9.00.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań
– obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego w tym liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne, mailowe
– praca przy komputerze,
– opis dostępności budynku dla osób z niepełnosprawnością znajduje się na stronie ministerstwa http://www.miir.gov.pl/strony/ministerstwo/praca-w-ministerstwie/

Zakres zadań

  • Rozpatrywanie skarg/ zażaleń/ wniosków/ odwołań/ innych sygnałów obywatelskich oraz wydawanie opinii
  • Opracowywanie zbiorczych informacji, statystyk, sprawozdań, analiz dotyczących pracy Ministerstwa/ komórki organizacyjnej
  • Obsługiwanie korespondencji i dokumentacji (•ewidencjonowanie korespondencji w elektronicznym systemie rejestracji obiegu dokumentów •rozdzielanie zadekretowanej korespondencji pomiędzy komórki organizacyjne oraz pracowników komórki organizacyjnej • sporządzanie projektów pism/ odpowiedzi na korespondencje)
  • Archiwizowanie i przekazywanie akt spraw do archiwum w celu zapewnienia właściwego obiegu dokumentów w departamencie
  • Prowadzenie i monitorowanie terminarzy spotkań dyrektora komórki organizacyjnej i jego zastępców
  • Prowadzenie wskazanych spraw osobowych pracowników (•rejestrowanie obecności pracowników oraz prowadzenie ewidencji wyjść prywatnych i służbowych w czasie pracy •prowadzenie zbiorczego planu urlopów pracowników •organizowanie i rozliczanie wyjazdów służbowych (delegacje krajowe i zagraniczne))
  • Zapewnianie zaopatrzenia w materiały biurowe i spożywcze oraz przygotowywanie zamówień na prasę i publikacje

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Znajomość ustawy Kodeks postępowania administracyjnego
  • Znajomość ustawy o petycjach
  • Znajomość rozporządzenia w sprawie przyjmowania i rozpatrywania skarg i wniosków
  • Znajomość przepisów kancelaryjnych i archiwalnych
  • Znajomość zakresu działania ministerstwa oraz organów i jednostek podległych lub nadzorowanych
  • Organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów
  • Współpraca
  • Komunikacja
  • Rzetelność
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego

Wymagania dodatkowe

    Poznaj stanowisko: Referent

    Referent to stanowisko funkcjonujące w instytucjach państwowych (na przykład sądach, urzędach czy izbie celnej) a także firmach prywatnych. Do zadań referenta należy przede wszystkim porządkowanie dokumentacji, wykonywanie prostych prac biurowych, etc. Dlatego też zawód referenta jest często używany zamiennie z zawodem sekretarza lub sekretarki, większość obowiązków jest bowiem w tym przypadku identyczna. Referent poza ...
    Referent Praca Referent

    Szukaj pracy według:

    Dolnośląskie:
    Wrocław (841)
    Wałbrzych (54)
    Legnica (112)
    Kujawsko-pomorskie:
    Bydgoszcz (185)
    Toruń (119)
    Lubelskie:
    Lublin (226)
    Chełm (36)
    Lubuskie:
    Łódzkie:
    Małopolskie:
    Kraków (870)
    Tarnów (58)
    Nowy Sącz (37)
    Mazowieckie:
    Warszawa (2008)
    Radom (165)
    Płock (37)
    Opolskie:
    Opole (159)
    Nysa (57)