Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Referent administracyjny - sekretariat

Firma Usługowo-Handlowa Piotr Majchrowicz

Poznań

1307 dni temu

Ogłoszenie numer: 540591, z dnia 2014-10-27

www.elf24.pl

Firma ELF zajmuje się świadczeniem usług i prowadzeniem inwestycji w branży budowlanej w zakresie urządzeń zapewniających bezpieczeństwo w domu i na osiedlu.

Obecnie poszukujemy do pracy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Prowadzenie Biura Zarządu i Sekretariatu
  • Przygotowanie dokumentów rachunkowych dla Biura Rachunkowego
  • Wystawianie faktur dla klientów
  • Kompletowanie i przygotowanie dokumentów kadrowych

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość podstaw rachunkowości
  • Umiejętność pracy na programach rachunkowych/księgowych w podstawowym zakresie
  • Umiejętność sporządzania zestawień na arkuszu kalkulacyjnym
  • Obsługa komputera
  • Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych z klientem

Oferujemy

  • Stałą i ciekawą pracę w rozwijającej się firmie inwestującej w nowe technologie na rynku usług
  • Proponowane wynagrodzenie od 1 900 do 2 470 zł netto

Poznaj stanowisko: Asystentka Zarządu

Asystentka zarządu to osoba, która otrzymuje poważniejsze zadania niż sekretarka, jest to samodzielne stanowisko. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za wspomaganie Zarządu w wykonywaniu obowiązków służbowych oraz sprawne funkcjonowanie biura Zarządu. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej, prowadzenie kalendarza spotkań zarządu, ...
Asystentka Zarządu Praca Asystentka Zarządu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (577)
Wałbrzych (38)
Legnica (52)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (149)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (783)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1674)
Radom (59)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (20)