Referent ds. kadr i płac

SALAG Sp. z o.o. S.K.

Suwałki

24 dni temu

Firma SALAG wiodący producent paneli podłogowych i ściennych, listew przypodłogowych PVC i aluminium, kompozytowych desek tarasowych, autor innowacyjnych technologii wykończeń budowlanych, laureat wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, poszukuje osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Suwałki

Główne zadania:
  • kompleksowe przygotowanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej,
  • bieżąca obsługa kadrowa pracowników,
  • wprowadzanie i kontrola danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • rozliczanie czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń pracowników i sporządzanie list płac,
  • rozliczanie umów cywilno-prawnych,
  • prowadzenie dokumentacji zasiłkowej,
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, sprawozdań GUS
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US i ZUS),
  • przygotowywanie analiz i raportów
Od kandydatów oczekujemy:
  • minimum średniego wykształcenia (preferowane wyższe),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobrej znajomości przepisów z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych,
  • wiedzy w zakresie zawierania i rozwiązywania umów, naliczania wynagrodzeń i innych aspektów administracji kadrowo-płacowej,
  • swobodnej pracy w środowisku MS Office,
  • bardzo dobrej znajomości programu PŁATNIK,
  • samodzielności, kreatywności, odpowiedzialności i zdyscyplinowania
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • szkolenia i kursy
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • kartę Multisport dodatkowe ubezpieczenia grupowe
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Poznaj

Kadrowa – osoba, która zajmuje się: kompleksową obsługą kadrowo-płacową pracowników w zakresie umów o pracę tymczasową, umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych, prowadzeniem dokumentacji personalnej oraz rozliczaniem kadrowych (urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.), sporządzaniem dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia, naliczaniem wynagrodzeń, realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, ...
Praca Specjalista ds. Kadr i Płac