Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Referent ds. magazynu

Mexem Sp. z o.o.

Pruszków

112 dni temu

Ogłoszenie numer: 1972398, z dnia 2018-06-01

MEXEM sp. z o.o. jest firmą istniejącą od 1988 r., specjalizująca się w krajowych i międzynarodowych przewozach towarów oraz w spedycji i magazynowaniu.

W celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania biura magazynu spółki,

aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: mazowieckie / Pruszków

Nr Ref.: MR/05/18

Opis stanowiska

  • terminowe przekazywanie dyspozycji wydania towaru z magazynu zgodnie z obowiązującym harmonogramem dostaw
  • kontrola dokumentów dostaw i wydania pod względem ilościowym i formalnym,
  • przestrzeganie terminów przechowywania poszczególnych typów dokumentów
  • przyjmowanie i ewidencja reklamacji dostaw
  • kontakt z klientem magazynu
  • ewidencja ruchu opakowań i palet oraz ustalanie terminów odbiorów opakowań

Wymagania

  • wykształcenie średnie

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • stabilną pracę (zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę)
  • rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie pracy na wykonywanym stanowisku
  • opiekę medyczną w sieci placówek prywatnych
  • pakiety sportowe
  • ubezpieczenia grupowe

Poznaj stanowisko: Koordynator Dostaw

Koordynator Dostaw to osoba, która odpowiada za koordynację procesów dostaw towaru. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: kontakt z klientem, przyjmowanie zamówień od klientów, współpraca z magazynem w zakresie kompletacji wyrobów gotowych zgodnie ze złożonymi zamówieniami, dbanie o terminowość i jakość realizowanych zamówień, wystawianie ...
Koordynator Dostaw Praca Koordynator Dostaw

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (786)
Wałbrzych (46)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (197)
Toruń (136)
Lubelskie:
Lublin (233)
Chełm (42)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (996)
Tarnów (72)
Nowy Sącz (55)
Mazowieckie:
Warszawa (2135)
Radom (189)
Płock (76)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (83)