Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. operacji dokumentowych

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    19 godz.
    Na co dzień w naszym zespole:zapewniamy klientom kompleksową obsługę produktów finansowania handlu,akredytywy dokumentowe i inkasa,kontaktujemy się z klientami w celu ustalenia szczegółów transakcji,wspieramy merytorycznie klientów i jednostki sprzedażowe banku,analizujemy dokumenty...
Praca.pl Praca Lubelskie Zamość Specjalista ds. Inwestycji Finansowych Zamość
Referent ds. realizacji i rozliczania inwestycji

PGE Dystrybucja S.A.
Zamość
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
722 dni temu

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Miejsce pracy: Zamość
Twój zakres obowiązków:
  • Obsługa procesu inwestycyjnego w systemie SAP, w tym tworzenie projektów inwestycyjnych dla planowanych i realizowanych zadań, tworzenie kontraktów i zamówień do zawartych umów,
  • Wprowadzanie protokołów odbioru do systemu SAP, rozliczanie i zamykanie zadań inwestycyjnych, wystawianie dowodów OT.
  • Opracowywanie okresowych analiz, sprawozdań finansowych i rzeczowych, raportów z realizacji planu inwestycyjnego oraz innych raportów z prowadzonej działalności inwestycyjnej,
  • Wystawianie not księgowych dotyczących kar umownych, wystawianie refaktur,
  • Obsługa workflow faktur zakupowych.
Nasze wymagania:
  • Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • Zaawansowana znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word),
  • Mile widziana znajomość systemu SAP.
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Poznaj

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce. PGE S.A. to spółka dominująca Grupy Kapitałowej PGE. Odpowiada za zarządzanie Grupą, zapewnia koordynację działań i wytycza strategiczne kierunki. Zapraszamy do współpracy – razem budujmy przyszłość polskiej energetyki.