Praca.pl Praca Mazowieckie Radom Specjalista ds. Zamówień Radom
Referent / Referentka Działu Zamówień

Hosten Polska Sp. z o.o. Sp. K.
Radom
praca stacjonarna
1513 dni temu

Ogłoszenie numer: 3192767, z dnia 2020-03-03

Hosten Polska to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

Miejsce pracy: Radom

Nr Ref.: ZAM/02/2020

Opis stanowiska

  • Obsługa zamówień firmy.
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem realizacji.
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji, zgodnie z obowiązującymi procedurami.
  • Współpraca z działem produkcji, magazynu, sprzedaży.
  • Kontakt telefoniczny/mailowy z  kontrahentami, także w języku angielskim.

Wymagania

  • Organizacja pracy na bardzo wysokim poziomie.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - WARUNEK KONIECZNY.
  • Umiejętność ustalania priorytetów.
  • Samodzielność i dynamizm w działaniu.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat.
  • Pracę w zgranym i miłym zespole.